Obecný úrad

Starosta obce: Mária Koláriková Adresa: DucovéDucové č. 121922 21 pošta Moravany nad/VáhomSlovensko Telefón: +421 33 7725501E-mail:  ducove@ducove.sk IČO : 31826270DIČ : 2020531315 Úradné hodiny Pondelok 8:00 – 15:00 Utorok nestránkový deň Streda 8:00 – 16:30 Štvrtok 8:00 – 15:00 Piatok 8:00 – 12:00 Stavebný Úrad Ducové Pondelok 14:00 – 16:00

Vážení čitatelia!

Vážení čitatelia!   Srdečne Vás vítam na web stránke obce Ducové, obce, ktorá má bohatú minulosť a zaujímavú súčasnosť. Obec Ducové leží na ľavej strane brehu Váhu v pohorí Považského Inovca. Predstavujem Vám obec, ktorá sa svojou veľkosťou zaraďuje medzi desiatky malých obcí, ale svojim duchovným a ľudským bohatstvom patrí medzi historické pamiatky Slovenska. Vďaka odkrytiu… Čítať viac

Termíny vývozu odpadu

OBECNÝ ÚRAD DUCOVÉv spolupráci so spoločnosťouStredisko Piešťany Rok 2021 –  1. polrokTermín odvozu skla, zberového papiera a ostatných plastov Papier Január – Február 18. štvrtok Marec – Apríl  15. štvrtok  Máj  – Jún 10. štvrtok Plastová nádoba  (slúži len na zber papiera) Zberá sa: Noviny, časopisy, brožúry, katalógy, cenníky, knihy , adresáre, telefónne zoznamy, vlnité lepenky, sáčky, fólie, igelity Nezberá… Čítať viac

Všetky aktualityVšetky udalosti

Vážení čitatelia!

Srdečne Vás vítam na web stránke obce Ducové, obce, ktorá má bohatú minulosť a zaujímavú súčasnosť. Obec Ducové leží na ľavej strane brehu Váhu v pohorí Považského Inovca. Predstavujem Vám obec, ktorá sa svojou veľkosťou zaraďuje medzi desiatky malých obcí, ale svojim duchovným a ľudským bohatstvom patrí medzi historické pamiatky Slovenska. Vďaka odkrytiu základov veľmožského dvorca a kostolíka – rotundy na výšine Kostolec z obdobia 9.-10. storočia sa naša  malá obec dostala do povedomia odbornej i laickej verejnosti, blízkeho i vzdialenejšieho okolia .

Vážení čitatelia! Ak si prelistujete naše stránky, dozviete sa o nás veľa informácií.  Dozviete sa čo v obci máme a čo v obci chceme mať, ale aj to čo mať nechceme.

Prajem Vám príjemne strávený čas na web stránke obce Ducové.

Mária Koláriková-starostka obce

Mobilná aplikácia

Stiahnite si mobilnú aplikáciu obce Ducové a dostaňte všetky novinky, upozornenia a dôležité oznamy do vrecka.

Ducové Google Play Ducové App Store
Viac o aplikácii

Úradná tabuľa

Všetky vývesky

Najbližšie udalosti

V najbližšej budúcnosti nie sú naplánované žiadne udalosti.

Všetky udalosti

SMS Rozhlas

Dôležité oznamy, pripomienky pre zber odpadu a udalosti a viac vám zašleme SMS-kou. Na odber sa prihlásite odoslaním formulára nižšie.

Chcete sa odhlásiť?

Ďakujeme, že ste sa prihlásili! Čoskoro dostanete overovací kód. Zadajte ho prosím kliknutím sem.

Milý občan, zajtra prebehne zber komunálneho odpadu a skla a kovu. Ďakujeme za pripravenie vytriedeného odpadu.
Odoslané 13. januára 2022 17:00

Milý občan, zajtra prebehne zber plastov. Ďakujeme za pripravenie vytriedeného odpadu.
Odoslané 11. januára 2022 17:00

Milý občan, zajtra prebehne zber komunálneho odpadu v oblasti zber odpadu a komunálneho odpadu. Ďakujeme za pripravenie vytriedeného odpadu.
Odoslané 23. decembra 2021 17:00

Milý občan, zajtra prebehne zber kovu v oblasti zber odpadu a kovu. Ďakujeme za pripravenie vytriedeného odpadu.
Odoslané 15. decembra 2021 17:00

Milý občan, zajtra prebehne zber papiera v oblasti zber odpadu a papiera. Ďakujeme za pripravenie vytriedeného odpadu.
Odoslané 8. decembra 2021 17:00

Milý občan, zajtra prebehne zber komunálneho odpadu a skla a vKM v oblasti zber odpadu a komunálneho odpadu a skla a vKM. Ďakujeme za pripravenie vytriedeného odpadu.
Odoslané 2. decembra 2021 17:00

Odber noviniek

Pravidelné zhrnutie aktualít, dôležité oznamy, pripomienky pre zber odpadu a udalosti a viac vám zašleme e-mailom. Na odber sa prihlásite odoslaním formulára nižšie.

Chcete sa odhlásiť?

Ďakujeme za prihlásenie k odberu. Zaslali sme Vám email s potvrdzovacím kódom.